Cecilia Björk olja

228723

BJÖRK, Cecilia (född 1971), Figurkomposition, signerad o daterad a tergo 14, numrerad 1/1, olja på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Cecilia Björk olja

Budhistorik (9 bud)
1151789
1149081
900
1149079
1145101
700
1145100
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.