Cecilie Björk olja

228718

BJÖRK, Cecilia (född 1971): "Jimi Hendrix Excuse me... while I kiss the Sky" signerad o daterad a tergo -14, 1/1, olja på duk, 100x81 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Cecilie Björk olja

Budhistorik (18 bud)
1152748
1152474
1152413
1 900
1152400
1 800
1152319
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.