Lindorm Liljefors oljemålning

228715

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Äng i solljus, signerad och daterad Lindorm. L - 41, olja på duk uppklistrad på pannå, 30x35 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1137411
1135612
900
1127287
750
1127070
700
1126663

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.