Emil Lindgren oljemålning

228713

LINDGREN, Emil (1866-1940): "Grisslehamn-nätlagning", signerad och daterad Emil Lindgren 1924, olja på duk, 68x91 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Emil Lindgren oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1137133
1137119
1137089
1137062
1134311

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.