Wilhem Sjöholm oljemålning

228712

SJÖHOLM, Wilhelm (1903-1974): Stockholms Bleckvarufabrik, olja på duk, Jakobsdal (Örnsberg T-bana) signerad och daterad 1944, 50x73 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 4

Wilhem Sjöholm oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1132378
2014-02-06 23:15:02

2014-02-10 kl 15:42
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.