Roland Svensson färglitografi

228711

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): Skärgårdsbild, signerad Roland S, färglitografi, 53/360, ca 40,5x55 cm

Marginalen med fläck

Fack 8

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1137560
1134332
1 400
1133130
1 300
1131736
1127267

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.