Bengt Lindström färglitografi

228697

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström 63/99, färglitografi, 89x69 cm

Fack 6

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (28 bud)
1149355
2 800
1149353
2 600
1149346
2 400
1149352
2 400
1149346

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.