Reinhold Ljunggren färglitografi

228692

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Mot klockstapeln", 1965, signerad R. Ljunggren 121/360, färglitografi, ca 46x30 cm, utgiven som frimärke 1965

Fack 1

Budhistorik (8 bud)
1137451
650
1135634
600
1133944
550
1132374
500
1128953
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.