Leopold Rivers oljemålning

228686

RIVERS, Leopold (1852-1905): Lantgård i höstskrud, signerad och daterad Leopold Rivers 1898, olja på duk, 31x51 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Rum 2

Leopold Rivers oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1137311
1137124
700
1136866
650
1135874
600
1135570
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.