Stolar i gustaviansk stil

228684

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal

Slitage

Rum 5

Stolar i gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
1135459
1 600
1135606
1135459
1 400
1134240
1 300
1135458

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.