Skrin på kulfötter silver

228680

SKRIN med lock, silver, omkring 1900, på kulfötter, Österrike/Ungern stämplad Warszawa, höjd 9, 12x10 cm, vikt ca 437 g

Lock skevt, ytskador

Silver

Monter 8

Skrin på kulfötter silver

Budhistorik (14 bud)
1137523
1137565
1137523
1 700
1137100
1 600
1137412

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.