Miniatyrer

228674

MINIATYRER, 3 st, bl.a. två kvinnoporträtt, otydligt signerade, höjd inklusive ramar ca 11,5-14 cm

Smärre repor och fläckar, ramar med skador

Konst, Måleri

Monter 6

Miniatyrer

Budhistorik (9 bud)
1132483
950
1132371
850
1131153
1130299
700
1129387
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.