Manne Hallengren oljemålning

228671

HALLENGREN, Manne (1875-1951): Vinterlandskap med skogsväg, signerad M Hallengren, olja på duk, 62x88 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Manne Hallengren oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1137813
1 300
1137332
1136649
1137304
1136649

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.