Servisglas 1900-tal

228670

CHAMPAGNEGLAS, 5 st, slipad dekor, ÖLGLAS, 8 st, med dekor av Oscar II, SELTERGLAS, 12+1 st

Enstaka nagg

Glas, Servisglas

Monter 6

Servisglas 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
1136969
1 300
1136713
1136968
1136713
1136425

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.