Bönekvarn

228666

BÖNEKVARN, Tibet, 1900-tal, handtag i ben, dekor i bl.a. silver och korall, längd ca 22 cm

Smärre slitage

Diverse

Monter 7

Bönekvarn

Budhistorik (25 bud)
1137347
3 400
1135723
3 200
1137346
1135723
2 800
1137345
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.