Bricka

228661

BRICKA, 1800-tal, polykromt bemålad, signerad Eva Siwertz, 67x48 cm

Senare bemålning

Diverse

Rum 3

Bricka
Budhistorik (7 bud)
1130799
600
1130766
550
1129485
500
1129155
450
1127011

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.