Miniatyrer 1800-tal

228660

MINIATYRER, 10 st, 1800-tal, grafiska blad, kvinnoporträtt (drottningar och högreståndspersoner), rammått 11,5x9,5 cm

Gulnader, fläckar, skador

Diverse

Monter 7

Miniatyrer 1800-tal
Budhistorik (29 bud)
1137306
2 400
1136074
1137122
1136074
1 800
1134510
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.