Vas Berndt Friberg

228656

VAS, stengods, Gustavsberg, Berndt Friberg, årsbokstav A, brun harpälsglasyr, höjd ca 31 cm

Mindre mynningsnagg, smärre ytrepor

Keramik/Porslin

Monter 8

Vas Berndt Friberg

Budhistorik (5 bud)
1135326
1132453
1135325
1132453
1130373

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.