Yuri Krasny

228655

KRASNY, Yuri (Ryssland 1925-2005): Figurer i landskap, gouache på papper, signerad och daterad Yuri Krasny 78, 35x56 cm

Konst, Måleri

Yuri Krasny

Budhistorik (7 bud)
1137107
10 000
1135938
8 000
1135730
6 000
1135604
4 400
1135454
2 600

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.