Peter Dacke blandteknik

228645

DACKE, Peter (född 1958): Implicita-Explicita, signerad Peter Dacke, blandteknik - trä, fotocollage och glas, 65x101 cm
PROVENIENS: Galleri Nordanstad - Skarstedt, Stockholm

Konst, Måleri

Rum 4

Peter Dacke blandteknik
Budhistorik (13 bud)
1137156
5 200
1134720
5 000
1137155
5 000
1134720
4 800
1137153
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.