Marinmålning

228643

OIDENTIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Örlogsfartyg, olja på duk, 50x70 cm

Fläckar, smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Marinmålning

Budhistorik (1 bud)

1137784
2014-02-10 20:45:58

2014-02-10 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.