Skrin

228641

SKRIN, silver, sannolikt Egypten, 1900-talets andra hälft, bär stämplar, ristad dekor, träinredning, höjd ca 4,5, 18x11 cm

Smärre repor, träinredningen saknar en kant

Silver

Monter 7

Skrin

Budhistorik (9 bud)
1135232
1131215
1130302
900
1129382
1128024
700

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.