Anders Montan oljemålning

228636

MONTAN, Anders (1845-1917): Köksinteriör med öppen eldad spis, signerad och daterad A. Montan 93, olja på duk, 50x42 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Rum 11

Anders Montan oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1138486
500
1138140
1137128
1130136

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.