Jockum Nordström färglitografi

228627

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): Trumslagare, signerad Jockum 02, 106/150, färglitografi, ca 42x54 cm

Budhistorik (17 bud)
1137651
5 400
1137671
5 200
1137651
5 000
1137663
4 800
1137651
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.