Skulptur

228626

SKULPTUR, Per Hasselberg: efter, "Grodan", gips, signerad P Hasselberg, höjd ca 22,5 cm

Smärre slitage

Konst, Skulptur

Monter 6

Skulptur

Budhistorik (15 bud)
1137645
950
1136861
900
1136861
850
1136380
1135424
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.