Stolar Sten Österdergaard för Cado

228625

STOLAR, 6 st, Sten Österdergaard för Cado 1968, brun plast, grön sits i galon

Sitsar med revor och repor, slitage

Rum 12

Budhistorik (17 bud)
1135371
1137876
1135371
1137873
1135371
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.