Ulrica Hydman Vallien färglitografi

228617

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 147/500, färglitografi, ca 42,5x56 cm; oramad

Rum 8

Budhistorik (6 bud)
1137284
850
1137204
1137204
600
1126436
550
1137201
500

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.