Stolar

228616

STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, 1900-tal, genombrutna ryggbrickor med kopplade spjälknippen, skuren dekor, målade i antikvitt
Proveniens: Utrikesdepartementet

Slitage

Rum 10

Stolar

Budhistorik (5 bud)
1137225
1 800
1135608
1 400
1134239
1 300
1126425
1126424

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.