Väggappliquer

228614

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, Frankrike, brons, dekor av olikformade blommor i porslin, höjd ca 45 cm

Enstaka nagg

Belysning

Monter 8

Väggappliquer

Budhistorik (29 bud)
1137275
2 400
1135796
1133924
1134193
1 900
1133924
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.