Tema Alfred Helberger oljemålning

228613

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Klippor, monogramsignerad, olja på duk, 68x85 cm;

Skador

Ändringar/tillägg
Nr 18

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (30 bud)
1140146
9 800
1140145
9 600
1140142
9 400
1140138
9 200
1140134
9 000

Slutpris SEK:
9 800
935 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.