Bordstelefoner LM Ericsson & Co

228610

BORDSTELEFONER, 2 st, märkta "LM Ericsson & Co, Stockholm", höjd ca 33 cm, lösa delar medföljer

Skador, slitage, lösa delar medföljer, ej funktionstestade, möjligen kompletterade

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
1137862
2 400
1137859
1137848
1137848
1135503
1 400

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.