Tema Alfred Helberger akvarell

228609

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Familjescen, signerad och daterad 41, akvarell, 48x57 cm

Glasskada

Ändringar/tillägg
Nr 8

Konst, Måleri

Fack 1

Budhistorik (8 bud)
1141028
1140613
1140613
1140076
1134143
600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.