Tema Alfred Helberger oljemålning

228602

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Orientaliskt par, signerad A.Helberger, olja på duk, 45x57 cm;

Ändringar/tillägg
Nr 7

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (27 bud)
1140816
7 200
1140831
7 000
1140816
6 800
1140830
6 600
1140816
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.