Sandro Chia färgetsning

228599

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, 134x98 cm

Rum 1

Sandro Chia färgetsning

Budhistorik (8 bud)
1130771
5 200
1130650
5 000
1129836
3 800
1129422
3 600
1127812
3 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.