Jörgen Fogelquist oljemålning

228588

FOGELQUIST, Jörgen (1927-2005): Abstrakt landskap, signerad Jörgen Fogelquist, olja på duk, 25x39 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Jörgen Fogelquist oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1151786
1 900
1143082
1 800
1143082
1 700
1147086
1 600
1143082

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.