James Coignard skulptur

228584

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J. Coignard 4/8, Guyot Fondeur, brons, höjd med sockel 32 cm

Konst, Skulptur

Monter 1

James Coignard skulptur

Budhistorik (14 bud)
1150578
7 000
1150586
7 000
1150578
6 800
1149210
6 600
1150577
6 600

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.