Spegel 1800-tal

228583

SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, förgylld, 183x85 cm

Senare krön och glas, dekorelement saknas

Speglar

Rum 3

Spegel 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
1137535
5 200
1137547
5 000
1137535
4 800
1137539
4 600
1137535
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.