Robert Lundberg oljemålning

228581

LUNDBERG, Robert (1861-1903): Insjölandskap med eka, signerad och daterad Rob. Lundberg -96, olja på duk uppfodrad på pannå, 77x108 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Robert Lundberg  oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1137812
3 600
1137774
3 400
1136397
3 200
1135641
2 800
1135045
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.