Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm

228578

ARKÖ, JORDI. Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarade röda klotkassetter, Nyskick. 2 volymer

Böcker/Kartor

Visas på begäran

Jordi Arkö Bengtsson Röde Orm

Budhistorik (5 bud)
1150560
3 200
1149425
1149424
1 800
1147704
1 600
1139702

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.