Orientmatta

228568

ORIENTMATTA, Keshan, semiantik, ca 200x131 cm

Slitage, ställvis hårdare, kortsida med lagningar

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
1154307
1153337
1151152
1153336
950
1151152
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.