Henry Perlee Parker tillskriven oljemålning

228562

PARKER, Henry Perlee (1795-1873), tillskriven: Motiv av fiskarfamilj, signerad H Parker, olja på duk, 63x76 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
1135489
6 000
1135488
5 000
1135487
1135486
1135485

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.