Axel Peter oljemålning

228556

PETER, Axel (1863-1942): Stilleben med vinglas och frukter, signerad Ax Peter, olja på pannå, 49x60 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1137384
2 600
1137069
2 400
1137069
1136747
1 900
1135513
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.