Spegel gustaviansk stil

228554

SPEGEL, 1900-talets början, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, fasettslipat glas, 57x36 cm

Speglar

Rum 2

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
1137592
1 900
1137374
1 800
1137591
1 800
1137374
1 700
1136619
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.