Sven Erixon litografi

228552

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Storsjöodjuret, signerad och daterad Sven Erixon, 53, provtryck, färglitografi, 46x63 cm

Fack 18

Sven Erixon litografi

Budhistorik (9 bud)
1130642
1130613
750
1130613
600
1129792
550
1127522
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.