Figurin Lisa Larson

228544

FIGURIN, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

Keramik/Porslin

Monter 8

Figurin Lisa Larson

Budhistorik (21 bud)
1137348
4 200
1137757
1137348
3 800
1137752
3 600
1137348
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.