Einar Lynge-Ahlberg akvarell

228536

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad Lynge-A, akvarell, 20,5x28 cm

Konst, Måleri

Monter 8

Einar Lynge-Ahlberg akvarell

Budhistorik (14 bud)
1130620
1 300
1130421
1129800
1129799
950
1129798
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.