Einar Lynge Ahlberg

228534

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad Lynge -A, akvarell, 22x30 cm

Konst, Måleri

Monter 8

Einar Lynge Ahlberg

Budhistorik (12 bud)
1137488
1137485
950
1137479
900
1137474
850
1137471

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.