Didrik von Essen oljemålning

228528

VON ESSEN, Didrik (1856-1922): Fjällandskap med vattendrag, signerad och daterad Did von Essen 1880, olja på duk, 26x45 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Didrik von Essen oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1138000
2 800
1137997
2 600
1137994
2 400
1137983
1137992

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.