Kaj Axel Molter oljemålning

228523

MOLTER, Kaj Axel (född 1903): Stadsmotiv, signerad och daterad K Molter 1955, olja på duk uppfodrad på pannå, 36x27 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Kaj Axel Molter oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1137300
2014-02-10 15:46:15

2014-02-10 kl 20:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.