Bert Håge Häverö färglitografi

228522

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Stockholmsmotiv, signerad Bert Håge Häverö, 67/290, färglitografi, 34x44 cm

Fack 6

Budhistorik (25 bud)
1137400
1 900
1135530
1 800
1136522
1 800
1135530
1 700
1134560
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.